WoVo - Pölkky Kuusamo

WoVo - Pölkky Kuusamo 0:3
Kui pühapäeval saime kodus magusa võidu Kuusamo üle, siis neljapäevane mäng Kuusamos nii hästi ei läinud. Mängu alustasime väga hästi - tegime ise punkte, tuju oli kõigil hea, rõõmustasime iga punkti üle ning saime isegi väikese edumaa. Samas seisul 6:3 oli vastane saanud kõik oma punktid meie servivigadest, mis on lubamatu. Mäng oli võrdne seisuni 18:18, kui Kuusamo hakkas vaikselt minema hiilima. 25:22 Kuusamole. Tegelikult mängisime üsna korralikult ja läksime teisele geimile vastu enesekindlalt. Teine geim kulges samuti üsna võrdselt: kord oli üks mõne punktiga ees, siis jälle teine. 22:22. Viivi võrgus + vastane lööb ära ja nii lihtsalt see 0:2 tablool ongi. See tunne, et oled nii lähedal, aga ikkagi kaotad ongi kõige raskem ja rusuvam, kuid me ei andnud alla. Kolmandas haarasime ohjad kuni seisuni 16:12. Vastased võtsid 4 punkti järjest ning viigistasid ja meil ei õnnestunudki enam ree peale tagasi saada. Ise teeme paar rünnakuviga järjest geimi teises pooles ja sellest piisab. Täpselt ei oskagi öelda, et miks me ei suutnud geimilõppudes tugevamad olla, aga samas raputaksin tuhka pähe meie kahe peal blokeerijatele. Vastaste nurk Lotta Piesanen lõi kõik kuskilt bloki vahelt/äärest ühe-kuue vahele, sest diago/side lendab blokis liiga äärde ära ja käed ei ole otse. No pagan, kolmanda geimi lõpuks ikka oleks võinud nats asjast sotti saada. Stat muidugi näitab ka kui ebavõrdselt meie ründajate tehtud punktid jagunevad ja üldiselt need head mängud ongi meil siis, kui vähemalt kolm ründajat aitavad. Rünnakuprosa 28, et millest veel rääkida. Ise mängisin hästi esimesed kaks geimi, kolmandas vajusin veits ära. Samas tuju oli terve mängu hea ja energiat palju, ei lasnud tehtud vigadel enda üle võimust võtta. Samuti oli mul väga hea blokimäng. Sain palju puuteid ja vastaste diago oli ikka üsna hapu. Samas, mis seal ikka, kaua seda mängu taga ei nuta, ees ootavad Kangasala ja Kuortane!