WoVo - Pölkky Kuusamo

WoVo - Pölkky Kuusamo 3:0
Nagu ilmselt mu blogi "püsikliendid" märganud on, ei ole Salo mängu postituses peale fotode ja statistika midagi. Põhjus on väga lihtne - kerge kopp oli ees sellest kaotustejadast (detsembris ei võitnud me mitte ühtegi mängu) ja lihtsalt ei osanud sinna mitte midagi asjalikku kirjutada. Lühidalt "Salo oli hea, meie olime kehvad". Küllap poleks ka tänasest mängust mingit sisutihedat postitust tulnud, kui oleksime samamoodi kuiva kaotuse saanud.
Ühesõnaga täna oli meil väga emotsiooniderohke mäng Kuusamoga. Kohe mängu alguses tegin oma vead ära: soe pall, võrgus olek, kõrge kaarega pall auti, vastaste side tõste segamine. High five Krissu. Ehk siis vastased läksid tehnilisele vaheajale 14:10 eduseisult. Üsna normaalne seis, kuid siis hakkas Kuusamo põhipommitaja ja minu üks lemmikmängijaid siin liigas Olena Prokopenko korralikult lammutama ja üsna pea olime taga 13:20. Jõudsin juba ohata ja mõelda, et "jommajoo, jälle peksa". AGA, siis otsustasid Kuusamo pliksid, et võiks teha mõned rünnakuvead vahelduseks. Ja blokki lüüa. 16:20. Not so bad anymore. Blondid Nelli ja Krissu said ka lõpuks käe soojaks ja meie kahe punktide abil tõime tiimi mängu tagasi. 21:21. Kuusamo lõi ära. Siis jälle meie. 22:22. Lõin kaks palli maha. Üks ületulev, teine mingi lambikas. 24:23. Geimpall meile. Kuusamo lõi ässa. Nii valusal hetkel, aga tõesti oli hea serv. Mis seal ikka. Lõin ära. Seis 25:24, pulss 254. Tõste Prokopenkole, juba näen kuidas tuleb haige litt diagosse ja opstigi, mida tegi meie tempo Iide, kes pole kuu aega mänginud! SEIN ON EES! Super blokk. Super võitlus. Super geimivõit. Kahju, et võrkpall ühe geimivõiduni ei käi. Niisiis, teine geim. Alustuseks 0:3 taga. Meie puhul kahjuks tavaline nähtus. Võtsime viis punkti järjest ja peale seda hakkas kõik minema ülesmäge. Kuusamo oli vastuvõtuga väga hädas. Punkt-punkti haaval kasvatasime oma edumaad ja lõpuks oli see juba piisavalt suur, et vastaste lootus kustus. 2:0 meile, kuid ees ootas nõme pikk vaheaeg ja kolmas geim. Eks väike ärevus oli, et ehk tüdrukud lasevad nats lõdvemaks ja Kuusamo saab uuesti ree peale, aga õnneks täna ei olnud see päev.  Juhtisime kohe algusest peale, korra geimi keskel oli seis viigis, kuid vastaste omavigade toel haarasime jälle initsatiivi ja lõpuks geim 25:18 meile. Ma pole ammu nii õnnelik olnud! Vägev. Enda mänguga üsna rahul, statistika täitsa ilus, kuigi enamus punkte tulid hanidest või mingitest läbi võrgu või ühe peale pandud lambi pallidest, mille mängimisega vastane hakkama ei saanud, aga tegelikult see polegi enam tähtis. :)