WoVo - HPK

WoVo - HPK 0:3
Kolmas ja viimane kord kohtuda valitseva Soome meistri Hämeenlinnaga. Seekord koduseinte vahel. Läksin mängule üsna murevabalt, sest oma pühapäevasest "katastroofist" ei saa enam allapoole kukkuda ning mingit võidukohustust meil ka peal polnud. Alustasin mängu ühe oma efektseima blokiga sellel hooajal. Selle sügise suurim edasiminek ongi näha blokis, iga mäng ikka paar-kolm sähvatust. Kaks esimest geimi olid peaaegu üksteise koopiad - alustame hästi, võitleme, võidame pikki pallivahetusi ja mängime kui võrdne võrdsega, aga kuskil seisult 15:15 tulevad sisse mõned vastuvõtu apsakad ja rünnakuvead, mis annavad vastasele soliidse geimivõiduks piisava edumaa. Mõlemad geimid 19:25. Pikal pausil küttis Teemu meid veel rohkem üles ja käskis võitluslikku suhtumist hoida. Olime HPK põhipommitaja Korhoneni kontrolli alla saanud ja paksu pahandust ta teinud polnud, mis muutis meie elu natukene lihtsamaks. Kolmandat alustasime hästi ja geimi keskpaigani isegi juhtisime pidevalt 1-2 punktiga. Seisul 24:23 oli mul võimalus geimpall ära lüüa, aga... auti. Okei, pole hullu. Võitlesime visalt edasi, Jaz näitas kui hästi ta tegelikult mängida oskab ja suutsime mitu HPK matšpalli enda kasuks pöörata, kuid kahjuks ikkagi 28:26 külalisvõistkonnale. Ei osanud nutta ega naerda - usun, et see oli üks põnevamaid 0:3 mänge üldse mu elus, mis mänginud olen ja loodetavasti publikule suurt pettumust ei valmistanud, aga samas see kolmas oli ju niiiiiiiii lähedal. Ise olen muidugi pettunud, et ei suutnud oma küpsust mängijana tõestada ja seda geimpalli ära lüüa. Samas olen jälle õnnelik, et läksin viimaseid palle täiega lööma, mitte ei teinud mingit lolli hani, mis üsna tihti geimilõppudes kipub juhtuma, kui närvid pingul.
Enne jõulupuhkust ootab meid veel ees LP Vampula, kellega mängitud esimesest mängust on üsna mustad mäletused ja seda enam tahaks neile koha kätte näidata ;)