WoVo - LP Viesti

WoVo - LP Viesti 0:3
Salosse tulime neljapäeva õhtuks ning tegime kerge jõuksi. Reedel hommikune pallitrenn ja kell 7 mäng. Salo saal ja õhkkond mulle kuidagi väga istuvad. Eelmine aasta mängisin ka seal üsna hästi ja samas tugevamate tiimide vastu pole mingit hullu pinget või võidukohustust ka. Esimesed kaks geimi mängisime kuni 20nda punktini Viestiga üsna võrdväärselt ja tublilt, aga geimilõppudes ei saa me üldse hakkama. Seda juhtub P I D E V A L T. Peaaegu igas mängus. Kohe kui vastane paar ilusamat liigutust teeb, tõmbume mingisse kookonisse ära ja hakkab pussutamine pihta. Esimesed geimid 25:21. Kolmandas läks juba algusest kõik allamäge ja olime suures kaotusseisus. Ütlesin Heidile, et las tõstab nüüd siia rohkem, sest kaotada pole enam midagi. Korra sain kohtuniku peale ka nii kurjaks, sest tüübid ei näinud ilmselget käte puudet. Ma pole siin Soomes oldud 1,5 hooaja jooksul veel nii kuri kellegi peale olnud :D Olin suht kindel, et tuleb see esimene kollane ära ka, aga sain lihtsalt nats noomida. Samas viha pealt tuleb, nii et lõpus lihtsalt raidusin kõiki palle nii kuis torust tuli. Lõpuks venitasime ikkagi soliidse 25:18 välja. Meie blokk ja kaitse tegelt töötasid päris normaalselt, sest nt nende Valgevene temps sai ainult 6 tõstet, millest lõi 2 ära, aga samas meil endal jääb rünnakul vajaka. Eks statistika räägib enda eest. Ise olin kõige rohkem rahul oma kahe blokiga, mis ei olnud sellised plönnid, et ups paar sõrme jäid palli ette, vaid sellised täitsa mehemõõtu. Samas rünnakul jälle paar lolli blokkilööki, mida poleks pidanud tegema ja edaspidi katsun vältida.