WoVo - LiigaPloki

WoVo - LiigaPloki 2:3
Juba mängueelne soojendus oli üsna nutune - hüpe oli täitsa zero, kõik löögid läksid läbi trossi ja tõste kõikus palju. Õnneks ma väga ennast sellest morjendada enam ei lase, sest neid mitte välja tulnud soojendusi on juba niipalju mu elus olnud :D Esimene geim kulges punkt-punktis ja meil oli kasutada ka 1-2 geimpalli, kuid me ei suutnud neid kahjuks realiseerida ja napikas 26:28.  Võitlesime tublilt, aga sellised pikad napikalt kaotatud geimid jätavad tahes-tahtmata jälje ja teine geim samuti LiigaPlokile 25:19. Pikal vaheajal käskis Teemu serviga juurde panna, sest nende vastuvõtt oli teises geimis olnud mingid ulmelised 81%, mida ma hästi ei taha uskuda, aga no ju siis on neil lihtsalt eriti helde statistik. Kuna Jessica ei olnud oma ülesannete kõrgusel, siis tegime kolmandas vargenduse - Jaz diagoks, Nelli nurka, Milja teiseks tempoks. Jäime kohe alguses 0:6 taha, aga tegime sidevahetuse (Roosa välja, Heidi sisse) ja mäng hakkas aina ülesmäge minema. Kuna midagi kaotada enam polnud ja seis tundus üsna lootusetu, siis mida punkt edasi, seda rohkem hakkasime mängu nautima. Surve all hakkas ka vastane eksima ning üsna kiiresti viigistasime seisu ja isegi läksime 2-3 punniga juhtima. Geimi lõpp oli sarnane esimesele, väga pingeline ja tasavägine, kuid seekord suutsime 25:22 võidu võtta. Neljandas juhtisime geimi keskel 4-5 punktiga, kuid lasime vastased uuesti järgi. Kuna ma ei leppinud sellega, et me ühtegi punkti siit ei võta, siis võtsin mängu rohkem enda peale ja õnneks sain täitsa tublilt hakkama ka. Lõin geimi lõpus järjest mõned pallid maha ja pingutasin kaitses ja üllaülla - ees ootaski viies geim. Neli mängu. 20 geimi. Kui kolm eelnevat viiendat geimi on kulgenud üsna ühekülgselt emmale-kummale tiimile, siis seekord oli õhk elektrist ja pingest paks. Olime 9:11 ja 10:12 taga, mängisime järgi, kuid lõpus paugutas nende diagonaal ikkagi pallid maha ja seekord tuli 13:15 LiigaPloki paremust tunnistada. Teemu oli alguses üsna kuri, aga pärast bussis peetud koosolekul ütles ta tegelikult, et 3 punkti pole paha, arvestades seda, et tegelikult meil teise nurgaga väga jamasti. Samas kui klubil ei ole võimalust võtta uut korralikku tervet nurka tiimi, siis miks seatakse eesmärgid nii kõrged nagu on medal?
Enda nädalavahetusega võib rahule jääda, nii vastuvõtu kui ka rünnakuprosad korralikud mõlemal päeval.
Järgmine mäng pühapäeval kodus taaskord Pieksämäkiga!