14.03

Hommikul kell 4 saatsin oma armsa pere kodu poole teele. Kurb oli küll, aga samas tahaksin ikka veel nii kaua siin Soomes olla kuniks võimalik, et hooaeg hästi lõpetada. Jäin uuesti magama ning ärkasin 11-12 paiku. Kell 10 toimus veerandfinaali paaride valimine ning meid oli valinud LP Kangasala. Oleme neid kaks korda kodus 3:0 võitnud ning korra 1:3 Kangasalas kaotanud. Ega erilist vahet ei olekski olnud, kas mängime OrPo või Kangasalaga. Mõlemad on väga head, kuid õnneks võidetavad tiimid. Tegin endale omleti ja pesin pesu ära. 4 paiku käisime Feenixis. Jalutasin korra Santasporti ka, et tuua ära meie valgujook ning panna näpule paar minutit laserit. Meil oli Iida ja Mallaga plaanis filmiõhtu viimaste "Videviku" osadega nii et läksin kohe Iida juurde. Hästi mõnna õhtu oli :) Kodus tegin veel makarone hakkliha ja merevaiguga ning pakkisin asju, sest homme hommikul sõidame juba Tampere poole. :)

Veel mõned pildid me toredast nädalavahetusest :)