14.02

PALL (1h 15min)
Venelane. Kaotasime üle pika aja. Kergete pallide vastuvõtt. Käis kah. Mänguserv. Serv lendas normaalselt, aga vastuvõtt oli katastroof. Sain vist 3 normaalset vastuvõttu aint. Okei, servijad tegid palju vigu ka, aga siiski. Mõned löögid ühese bloki vastu. Tõste oli lühike niiet lõin küljeauti mitu palli. Blokk enam-vähem.

WoVo - LP Vampula 2:3 (2h)
Soojendus ei läinud eriti hästi, aga see selleks. Esimene geim oli päris kole. Nii minu kui ka võistkonna mäng. Vastuvõtt oli jube jama. Ei saanud ega saanud oma mängu käima. Pallid kukkusid kahe vahele maha ja kaitse ligadi-logadi niiet kogusime vaid 15punkti. Esimesest ehmatusest üle ning teine geim juba nats parem. Alustasime siiski natuke rabedalt, kuid geimi keskel haarasime eduseisu ja võitsime 25:20.  Mängisin diagot. Üle pika aja kahe pealt head löögid. Kolmandas geimis juhtisime terve geimi. Sain ühe ilusa bloki ja lõin head servi. Löögid ka aina julgemad. Teemu oli ka rahul. Neljandas olime vahepeal mõne punktiga ees ja juba natuke tundus, et tuleb ära 3:1 võit, aga tühjagi. Kohtunik ei olnud ka kõige teravam pliiats niiet mõlemad võistkonnad olid kettas ta peale. Tegi mõned nii debiilsed otsused, et karju appi. Teemu vahetas mitu korda mind ja Heidit Roosa ja Nelli vastu välja, et eesliinis oleks kolm ründajat, aga ei aidanud see meid kahjuks. 22:25 Vampulale. Viiendas läksime ruttu 8:4 ette ja tundus, et saame need 2punkti kätte, aga ei teagi mis siis juhtus. Nende nurgad said tihti rünnata ühese bloki vastu, sest meie keskmine jäi hiljaks või ei tulnud üldse blokki. Geimi lõpupoole sain ühe bloki ning meil oli seisul 14:12 kasutada matšpall, kuid ei seda kui ka järgmisi me realiseelida ei suutnud ning mäng lõppes Jessi vastuvõtuveaga. Eks olime pettunud, aga samas vastane mängis väga hästi ja meie mitte nii nagu peaks. Oma osa oli ka kohtunikul ja Vampula suurepärasel kodupublikul. Enda mänguga jäin tegelikult rahule, nii et kahetseda pole eriti midagi.