04.02

PALL (1h 15min)
Venelane. Kaotasime. Kerge servi vastuvõtt. Täitsa okei. Mängu servi vastuvõtt. Olime koos Jossuga ja tegime täitsa tublit tööd. Mitte ühtegi ässa meile ei löödud ja enamus vastuvõttudest sai tempsi mängida. Eks ma ikka pingutasin kõvasti, sest tahtsin õhtul nurka mängida :)

WoVo - Pölkky Kuusamo 3:2 (2h)
Kiirel koosolekul enne soojendust ütles Teemu, millises koosseisus mängima lähme ja nagu olin lootnud, sain nurka mängida. Selle hea emotsiooni pealt tuli soojendus ka hästi välja. Esimene geim oli raske - mõlemad võistkonnad tahtsid väga võita, mis kohati tõi kaasa põnevaid pikki pallivahetusi kui ka rabistamist ja eksimusi. Alguses üritati minu peale servida, kuid kui paar korda sain ilusti vastuvõetud, jäeti rahule. Sain kaks blokki ka nelja pealt mille üle oli kõige parem meel. Vaatamata meie paljudele rünnakuvigadele, võitsime esimese 25:23. Teises geimis rebisime kohe eest ära ja eriti ohtlikuks olukord ei muutunud. Kolmanda mängisime alguses hästi, poole pealt punkt-punktis, kuid lõpus oli Kuusamo ikka parem. Ei saanud nende side servi kätte ja punktid läksid ja läksid. No oleksime 3:1 võiduga ka leppinud niiet neljandas tuli tuld anda. Tegelikkus oli see, et jäime vahepeal juba 6-7punktiga taha ja viies geim koputas uksele. Kahjuks ei aidanud ka kiire lõpuspurt - 22:25. Teemu pani sisse meie tavapärase algkoosseisu - mina diago, Jessica nurk, Jaz temps. Jäime 0:2 taha, kuid siis võtsime 3-4 punkti järjest. Seisul 6:4 vilistati Kuusamole asetuseviga. Nende sidemängijast kapten läks alumise kohtunikuga vaidlema ja lõpuks kujunes sellest 10-15minutiline paus. Ma täpsemalt ei viitsinud uurida, et mis jama oli, aga igatahes mõlemad kohtunikud ja Kuusamo kapten seal sekretäri laua juures mingeid asju ajasid. Alumine kohtunik oli eksinud niiet uus pall ja meie vastuvõtt uuesti. 7:4 meile. Läksin servima. Keskendusin kohe südamest ja lõin 3-4 rasket servi niiet nad tempsi mängida ei saanud. Vaikselt vaikselt libisesime neilt eest ära ja mängule pani ilusa punkti Arica äss. Natukene kahju oli, et ei õnnestunud võtta 3punkti, aga siiski võit on võit. Tegime 23 rünnakuviga, mis meile selle ühe punkti maksiski. Enda mänguga jäin laias laastus rahule. Nii vastuvõtt, blokk kui ka kaitse tulid hästi välja. Rünnak oleks pidanud tiba parem olema.