10.01

PALL (1h 20min)
Mängueelne kerge trenn ja koosolek. Peamiselt serv ja vastuvõtt. Serv täitsa okei, vastuvõtt peaks parem olema. Natuke lõime ka ning sain oma blokki harjutada kahe peal. Sain mõned väga ilusad blokid, mõtlesin enda liigutuste ja ajastuse peale. Peab mängus sama tegema.

WOVO - KANGASALA 3:0 (1h 30min)
Enesetunne enne mängu oli väga hea. Soojendus läks ka täitsa kenasti. Alustasime väga tublilt. Juhtisime terve esimese geimi ning enda mänguga võisin ka rahul olla. Sain ühe 1vs1 bloki ka, mille üle mul oli eriti hea meel. Teemu elas ka täiega kaasa meie mängule. Esimene treener mul, kes nii emotsionaalne ja temperamantne platsi ääres on. Teise alguses kadus 100% keskendumine ära. Vastuvõtt ei olnud enam nii hea. Mõned lollakad kaitsepallid kukkusid ka maha. Ise lõin mitu korda blokki, sest enamasti oli mul igalpool kahene blokk ja see tegi elu natukene raskemaks. Õnneks geimi keskel jõuvahekorrad vahetusid ning võitsime 25:18. Teadsime, et Kangasala ei ole alla andnud ning kolmandas tuleb võidelda. Alustasime väga halvasti. Löögid blokki, kaitsemänguvead, halb vastuvõtt, ühesõnaga midagi ei toimunud. Mul läks ka kolmas juba alguses pekki. Lõin kahe pealt blokki. Tõste oli madal ja lühike niiet lihtsalt läksin silmad kinni, aga ei läinud seekord läbi. Jessica nats mölises selle pärast. Siis lõin ühe palli blokist auti, aga kohtunik ei näinud seda niiet olin juba suht üles keritud. Sinna otsa veel serviviga ning 2 rünnakuviga tagantliinist ja olingi pingil. Teemu ütles ainult, et rahune natukene maha, et hiljemalt järgmises geimis lähen tagasi, sest olime taga juba 7-8 punktiga. Õnneks ei olnud vaja, sest suutsime hea servi abil mängu tagasi tulla ning geimi 25:23 võita. Hästi oluline võit. Kõik olid niinii õnnelikud ja rõõmsad. Pärast statistikalehe vaatamist ma ei olnud enam eriti õnnelik. Pole miinusesse veel kordagi sellel hooajal jäänud. Terve õhtu nukrutsesin, aga tähtsam on ikkagi võit. Neljapäeval Kuusamoga järjekordne kodumäng.