12.09.

PALL (1h)
Mängueelne kerge hommikune trenn. Rahulik soojendus, kolme ala sees venelane - võitsime. Tervel platsil venelane, aga kahe palliga ja kolm inimest platsil - võitsime. Paarides soojaks. Kergete pallide vastuvõtt ja servivastuvõtt. Ma olen juba vaikselt lootust kaotamas, et ma enam kunagi normaalse vastuvõtu tagasi saan. Ka kõige lihtsamad pallid lihtsalt lendavad käe pealt ära või vastuvõtt kolme meetri peal. Servivastuvõtu ajal püüdsin natukene rohkem pingutada ja tegelikult vastuvõtud olid isegi päris okeid, aga ikkagi mitte päris "see". Lõin hüppelt planeerivat servi, päris hästi lendas. Kell 15:15 hakkab mäng, enne seda lähme sööma ning pärast mängu tiimiga väike istumine koos paadisõidu ja saunaga.

TREENINGMÄNG: WoVo - Kuusamo 4:0
Täna ütles treener mängueelsel koosolekul põhikoosseisu, aga mina sinna seekord ei kuulunud. Polnud üldse kurb, eile sain palju mängida ja poleks miskit olnud nats kergema päeva vastu. Essa geimi võitsime 25:18, kuigi nats oli probleeme vastuvõtu ja kuue peale kätest tulevate pallide mängimisega. Teises geimis alustasin põhis. Meie mäng kõikus palju, tegime lihtsaid vigu, servi ka kätte eriti ei saanud. Olime 16:11 ja 17:12 taga, aga suutsime õnneks ikkagi viimasel minutil ennast kokku võtta ning mitu punkti järjest võtta ja geimi võita. Sain ühele tagantliinist rünnakule bloki ka ja tegin jälle oma imepeenikest häält :D Võistkond juba mõnksib mind veits sellega, et kuidas mul hääl nii kõrgele läheb, aga no blokk vist kõige rõõmustavam asi üldse mu jaoks võrkpallis niiet seda tuleb ikka korralikult tähistada! Kolmandas tuli mängu meie noor nurk. Muidu mängis väga tublilt, lihtsalt kuue peal kaitses ei saanud kõiki palle kätte, mida oleks pidanud. Bloki praaki oli ka palju. See sama vastaste tugev ukrainlane lõi kohati üle bloki niiet raske oli teda pidurdada. Õnneks geimi lõpus väsis ka temagi, sest pidime serviga teda survestama ning meie pikk ameerika-kanada blokipaar pani ta mitu korda järjest kinni. Mäng 3:0 võidetud, aga mängisime neli. Teemu pani sisse ka meie noore side Roosa, kes tegelikult üllatas vägagi positiivselt. Vastuvõtt oli kohati päris hea niiet julgelt tõstis tempodele, kes pallid väga hästi ära realiseerisid. Tahaliini tõstab Roosa ka rohkem kui meie esimene side Heidi niiet sain kuue peale 3-4 tõstet. Kaks esimest olid nats madalad, ühe lõin blokki ja teise hanitasin, aga kaks viimast  - super! Ideaalne koht ja kõrgus, esimese lõin ühe peale ning teise viie-kuue vahele otse maha. Nii hea tunne oli! Noor nurk Viivi oli ka tubli, sai mitu blokki ja lõi julgelt. Treeningmängud Kuusamoga 4:0 võidetud ning nüüd juba vähem kui kahe nädala pärast hooaja avamäng OrPoga. Ei jõua ära oodata! :) Pärast mängu sõitsime kahe paadiga ühele saarekesele, kus ootas meid imehea lõhe ja saun! Alguses sõime, sest kõik olid peale mängu väga näljased, ja rääkisime niisama juttu! Istusime natuke lõkke ääres ning siis läksime sauna. Korra hüppasime jõkke ka sisse, aga no seal oli niinii külm. Laulsime ja kuulasime muusikat, istusime ümber lõkke ja lihtsalt rääkisime juttu. Kell läks nii ruttu ja juba pidimegi tagasi sõitma hakkama :( Öine Rovaniemi on lummavalt kaunis! Tõesti, väga tore õhtu oli :) Homme ja ülehomme vabad päevad ning juba järgmine nädalavahetus põikan korraks Eestisse! :)